מי אנחנו

 • מיכל יערון
  Asset 58 מיכל יערון
  פסיכולוגית ספורט – מחלוצות פסיכולוגית הספורט בישראל (30 שנות ניסיון), בעלת M.A בפסיכולוגיה קוגנטיבית ומנחת קבוצות, עובדת מזה שנים עם ספורטאים הישגיים וקבוצות מליגת העל והייתה שותפה לחלק מההצלחות הגדולות בספורט הישראלי והבינלאומי. בעלת "לעוף", צוות מקצועי של פסיכולוגים לטיפול, ליווי וייעוץ לספורטאים.
 • דר' שלי זיתוני
  Asset 58 דר' שלי זיתוני
  רופאת שיניים – בוגרת האוניברסיטה העברית. בעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בר-אילן.
  לשלי ניסיון בתפקידי ניהול ויעוץ רפואי בחברת תרופות. היא מטפלת, בהתנדבות, גם במסגרות המסייעות לילדים ולנוער במעגל הזנות, בעמותות לנשים מוכות, בעמותת על"ם, הרצתה בכלא חרמון, היא מסייעת לעמותת צימאון, אליפלט, יוניטף, אסף, לא עומדות מנגד, פיית השיניים ועוד... מקימת הפרויקט ההתנדבותי ״דאימונד״, אשר נותן מענה דנטלי לילדי הפליטים.
על האתר

מאפשרת לך לאתר את המטפל ושיטת הטיפול המתאימים לך ביותר באופן הכי ידידותי ונגיש. היא ממלאת את הצורך והחוסר הגדול הקיימים בכל הנוגע למציאת מענה מיטבי לבריאות הנפש. כמו כן ניתן למצוא מידע והסבר על מושגים מקצועיים מעולמות הטיפול השונים.

Asset 63
אנו שואפות לייצר עולם שבו כל אדם הנזקק לטיפול נפשי, הכוונה,אימון אישי או ייעוץ כזה או אחר, יקבל בצורה הידידותית והנגישה ביותר את איש המקצוע המתאים ביותר עבורו. זאת מתוך אמונתנו הגדולה בכך שסיכויי הצלחת הטיפול מושפעים באופן ישיר מהקשר הנוצר בין המטפל למטופל.
 • Asset 70 הליך חיפוש אנונימי שלא משאיר עקבות
 • Asset 68 מאגר המציע מבחר מטפלים מעולמות ידע והשכלה שונים ומגוונים בשילוב מידע מפורט, מדויק ואמין על המקצועות השונים
 • Asset 69 עזרה למחפש לזהות את הקושי ולהבין מיהו המטפל המתאים ביותר עבורו תוך התייחסות לצרכיו ורצונותיו
 • Asset 67 תהליך ההתאמה מתבצע על ידי הפלטפורמה ומבוסס על מרכיבי אישיות והתאמת כל הנתונים של המטפל והמטופל
Asset 63
צור קשר
Asset 51

מיכל יערון: 052-3632997

דר' שלי זיתוני: 050-2645728

assets107

contact@somebuddytherapy.co.il

^