אנשי מקצוע בעולם הנפש? זו הפלטפורמה שאתם חייבים להכיר!

29/03/2021
שגיא ברסלב
שגיא ברסלב
עובדת סוציאלית
אנשי מקצוע בעולם הנפש? זו הפלטפורמה שאתם חייבים להכיר!

יש כל מיני סוגים של מוחות אנליטיים, כשאני מקשיבה לסיפור, כל הפרטים מסתדרים אצלי במרחב הדימיוני, ונקשרים מחדש לתובנות שלא היו קודם, גם זו אנליטיות, אבל של מספרים? פחות....

כשניגשתי ללימודי עבודה סוציאלית לפני 20 שנה, ידעתי שאני הולכת לממש את היעוד שלי: לעזור לאנשים לחיות טוב יותר, בשלום יותר עם עצמם, לטפל בפצעים בלתי נראים בנפש ובנשמה ולעזור להם לשקם את חייהם.

לא חשבתי בכלל אי פעם שיגיע הרגע של לפתוח קליניקה ולהיות מטפלת עצמאית מה שיצריך ממני גם יכולות תפעוליות וניהוליות שכוללות גם קידום עצמי ושיווק ברשת, יחסי ציבור וכל הג'אז. למי יש זמן וראש לזה? אני – תנו לי פרקטיקה, עבודה עם המטופלים האהובים שלי.

בימים כתיקונם אנשים מגיעים לטיפול רק כשהם כבר ממש מרגישים חנוקים או בחוסר מוצא מוחלט, ובדרך כלל נוהגים ללכת אחרי "טרנדים" טיפוליים כאלה ואחרים, הבטחות לשינוי מהיר, היפטרות מחרדות ב3 מפגשים וכל מיני ממציאי מהפכים ורוקחי תהפוכות. אם כבר יש שיטה, לא בהכרח ברור להם מה היא השיטה, כיצד היא פועלת והאם היא בכלל מתאימה להם. גם המלצות מפה לאוזן בין חברים, מכרים ומשפחה זה משהו מאוד נפוץ – וגם פה, המטופל לא לוקח בחשבון שחיבור שהיה לגיסו עם המטפל, לא בהכרח יהיה אותו חיבור מוצלח, פרסונלית ומקצועית, איתו עצמו.

וזה נכון שאם יש לך אתר אינטרנט אז אולי יגיעו אליך מחיפוש כללי בגוגל. אבל זה נכון רק חלקית... כי כמו שאמרתי, אם את לא מפנה זמן ומשאבים ממש ממש לעבוד בזה – בקידום, בשיווק, במימון ובתפעול של כל העסק הזה שלך כמטפלת – את לא בהכרח באמת נוכחת.

בתחילת הדרך, כאוטודידקטית גאה החלטתי ללמוד הכל לבד, מהתחלה. קידום אתרים, קורס של חצי שנה בג'ון ברייס, קידום פייסבוק. מה זה כל הסינית הזו של גוגל ממומן וקריאת דוח אנליטיקס?! חרקתי שיניים ושינסתי מותניים – השיווק לא יביס אותי.

הכל עבד לא רע בכלל במשך שנה וחצי פחות או יותר אבל אז פייסבוק פתאום ביום בהיר אחד קמו ושינו את המימשק לחלוטין, לא זיהיתי בכלל איפה אני, מה עושים ואיך: תתחדשי, הנה דאשבורד חדש לגמרי, הביזנס מנג'ר, הגירסא הקודמת מתה.

הסתכלתי המומה על המימשק החדש ופתאום ההבנה היכתה בי, אם אני רוצה לעשות את כל הקידום לבד אני צריכה להיות 100% על זה, יום יום, ללמוד הכל מחדש ולהיות עמוק בעולם הקידום ותכלס? לא בא לי. זה לא הקאפ אוף טי שלי. אני? אני בכלל מטפלת ואם יש לי עוד תא פנוי במוח אני לא רוצה לבזבז אותו על עוד שינוי מימשק אלא על הספר החדש של טכניקת טיפול חדשה ומרתקת.

את סאמבאדי הכרתי דרך מיכל ושלי היזמיות – הן כבשו אותי בלהט שלהן, בישירות שלהן ובמסירות למיזם ולעולם הטיפול. סיפור הלידה של סאמבאדי ריתק אותי – הרי זו התמצית של הבעיות שלנו: איך להנגיש את עצמנו החוצה למטופלים הנכונים לנו. להיות מול עיניהם כשהם מחפשים את המטפל הנכון.

בסאמבאדי יש הכל, כולל הכל, ויושב בצורה מסודרת אצל אדם אחד שהוא הרפרנט האישי שלי – שנותן לי תשובות, מטפל לי בפניות ומדי פעם גם דואג לי להטבות בלעדיות ששמורות רק למטפלים שחברים בקהילה. קהילת SOMEBUDDY היא בעצם חממה שחברים בה כבר מאות מטפלים, שמקבלים נוכחות תקשורתית, אינטרנטית ושיווקית, הטבות ושיתופי פעולה עם גופים גדולים, וגם כר פורה להתייעצות בין אנשי מקצוע והעברת מידע, לידים ומטופלים – למען הפיכת עולמות הנפש לנגישים יותר ונהירים ויתר עבור הקהל הרחב.

אם חשוב לכם לעבוד במה שאתם הכי אוהבים (טיפול), להתבלט ולהרחיב את הקליניקה, להגיע למטופלים הזקוקים לכם ובכלל להיות חלק ממערך שלם של מעטפת שמותאמת במיוחד עבורכם (שגם מנוהלת על ידי נשות מקצוע שמגיעות מהשטח) - SOMEBUDDY הוא המקום שלכם להיות בו.

 

 

שגיא ברסלב, עובדת סוציאלית ומטפלת זוגית ומשפחתית. 

 

כדי לעקוב אחרינו בפייסבוק לחץ כאן

לקריאת בלוגים נוספים

להצטרפות
^